Nad võisid oma poja karjääri hõlpsalt ette kujutada.

No Comments

Nad võisid oma poja karjääri hõlpsalt ette kujutada.

Suuremast registreerimisest saadav kasu võib olla märkimisväärne: uuringud näitavad, et mustanahaliste arstide arv parandaks tõenäoliselt USA-s mustanahaliste tervist. Paljud afroameeriklased ei usalda tervishoiusüsteemi, millel on ajalooline õigustus, ja seetõttu otsivad nad teistest vähem ennetavat või muud abi.

Gamble tunneb nähtust sama hästi kui kõik teised. Ta juhatas komiteed, mis uuris Tuskegee süüfilise uuringut – USA rahvatervise teenistuse poolt aastatel 1932–1972 läbiviidud kurikuulsat eksperimenti. Teadlased keeldusid ravist süüfilisega mustanahaliste meeste rühma, et uurida haiguse kulgu, ohustades nende tervist ja oma seksuaalpartneritest.

Torude ehitamine meditsiinikoolini

Ülikoolid töötavad selle nimel, et suurendada vähemuste registreerumist ja suurendada tõenäosust, et õpilased jäävad kooli ning sooritavad kooli lõpetamiseks ja praktikaloa saamiseks vajalikud eksamid.

New Yorgi osariigi Meditsiiniühingu president dr Thomas Madejski ütleb, et sellised jõupingutused nagu Ameerika Meditsiiniliidu programm Doctors Back to School, mille raames värviarstid külastavad kooliastmeid, aitavad julgustada vähemuste õpilasi kaaluma meditsiinikarjääri.

Kuid ta hoiatab, et sellised programmid ei käsitle kõiki Aafrika ameeriklaste ees seisvaid sotsiaalmajanduslikke tõkkeid.

"Ma arvan, et peame võib-olla uuesti läbi vaatama mõned tegurid, mis võivad endiselt takistuseks olla, ja looma mõned uued algatused nende ületamiseks ja selleks, et USA kodanikel oleks arstide tööjõud, mida nad tahavad ja vajavad," ütleb Madejski.

Tema rühm ja teised nõuavad õppemaksu vähendamist ja alaesindatud rühmade stipendiumiprogrammide laiendamist.

Felix, Howardi üliõpilane, nõuab nahavärvilistelt arstidelt rohkem abi, eriti Aafrika-Ameerika kogukondades.

Felixi vanemad on pärit Haitilt, kus mustanahalised arstid on tavaline nägemus. Nad võisid oma poja karjääri hõlpsalt ette kujutada. Aafrika-Ameerika vanemad ei pruugi aga oma lapsi nii palju julgustada, ütleb Felix.

Dr Mia Mallory on Cincinnati ülikooli meditsiinikooli mitmekesisuse, võrdsuse ja kaasatuse ase dekaan.

Ärge laske kõrgel vererõhul oma elu määrata – andke endale jõudu aadressil https://welltone-website.com/ .

"Patsiendid saavad paremini hakkama, kui nende eest hoolitsevad inimesed, kes näevad välja nagu nemad," ütleb ta. "Seega püüame kasvatada andekaid arste, kes näevad välja nagu nemad ja lähevad tõenäolisemalt tagasi kogukonda, kust nad tulid."

Osa sellest, mida tehakse:

► New York. Umbes kolmandik osariigi elanikkonnast on mustanahalised ja/või latiinod, kuid ainult 12 protsenti praktikal tegutsevatest arstidest on seda. New Yorgi ülikooli otsus pakkuda tasuta õpet arstitudengitele, kes säilitavad teatud keskmise hindepunkti, on rohkem kui kahekordistanud nende taotlejate arvu, kes tunnistavad end meditsiinis alaesindatud rühma liikmeks.

Associated Medical Schools of New York, mis esindab osariigi 16 riiklikku ja erameditsiinikooli, väidab, et mitmed programmid pakuvad kolledži üliõpilastele akadeemilist abi, juhendamist või muud abi ning tagavad meditsiinikooli vastuvõtu pärast lõpetamist.

Umbes 500 praktiseerivat arsti alaesindatud rühmadest lõpetas ühe neist programmidest Buffalo ülikoolis.

Need olid "lapsed, kes muidu poleks kunagi meditsiinikooli saanud," ütleb New Yorgi meditsiinikoolide president Jo Wiederhorn.

Wiederhorn ütles, et mustanahaliste ja ladinakeelsete üliõpilaste osakaal meditsiinikoolis tõusis 13,5 protsendilt õppeaastal 2010-11 15,4 protsendini eelmisel õppeaastal.

► Maryland. Marylandi Ülikool Baltimore’i maakonnas annab rohkem afroameeriklasi, kes teenivad kaks korda MD/Ph.D. kraadi kui ükski kolledž riigis.

Selle Meyerhoffi stipendiaatide programm valib paljutõotavad keskkooliõpilased rangesse bakalaureuseõppe programmi, mis ühendab nad uurimisvõimaluste, konverentside, tasuliste praktikakohtade ja välismaal õppimise kogemustega. Programm on avatud kõigile inimestele, kuid ligi 70 protsenti teadlastest on mustanahalised.

Ülikool saadab õpilasi ka oma Sherman Scholars programmis, et õpetada matemaatikat ja loodusteadusi Baltimore’i piirkonna ebasoodsas olukorras olevates algkoolides. See aitab luua varase torujuhtme ülikooli ning selle teadus- ja matemaatikaprogrammidesse.

UMBC president Freeman A. Hrabowski III ütleb: "Me leiame eelarvamusi kõikjal, kus me ka ei läheks." Kuid ta eelistab otsida lahendusi, mis hoiavad õpilasi matemaatikas ja loodusteadustes värvikad, mis suurendab nende võimalusi meditsiinikooli vastuvõtmiseks.

► Cincinnati Ülikool. Meditsiinikolledž tervitas eelmisel aastal oma ajaloo suurimat Aafrika-Ameerika meeste rühma 10-aastaselt – see on oluline verstapost, arvestades soolist lõhet väheste mustanahaliste arstide hulgas.

Mallory ütleb, et kool vaatab õpilaste avaldusi "terviklikult", võttes arvesse, "mida neil oli vaja, et jõuda sinna, kus nad on". See hõlmab seda, kas nad pidid kolledžis töötades töötama ja kas neil oli juurdepääs juhendajatele.

Kooli mitmekesisuse ja kaasamise büroo palkas arsti ja õppespetsialisti dr Swati Pandya, et õpetada meditsiinikooli õpilastele standardseid teste sooritama ja õppimisharjumusi parandama.

Kõik kooli kolmanda kursuse õpilased sooritasid eelmisel aastal esimese meditsiinilise litsentsi eksami, saavutades kooli kõrgeima keskmise ja osariigi meditsiinikoolide kõrgeima keskmise.

Miks nii vähe?

Ameerika Rahvatervise Assotsiatsiooni tegevdirektor dr Georges Benjamin viitab kriminaalõigussüsteemi sihikule noorte mustanahaliste meeste vastu ja teiste elukutsete tõmbele teistele.

"Kormel on laiem portfell asjadest, mida nad saavad teha," ütleb Benjamin. "Nad võivad minna teistele erialadele, sealhulgas MBA- ja õigusprogrammidele."

Dr Garth Graham on hariduselt kardioloog, kuid peaaegu 20-aastase karjääri jooksul on temast saanud midagi ebavõrdsete arstide sarnast.

Endine abisekretär USA tervishoiu- ja inimteenuste osakonna vähemusrahvuste terviseametis, on Aetna kogukonna tervise asepresident ja Aetna fondi president.

Ta juhib ka Harvardi meditsiinikooli mitmekesisuse fondi, mis toetab loodusteaduste, tehnoloogia, inseneri- ja matemaatikaharidust ning muud toetust vähemuste üliõpilastele ja õppejõududele lasteaias kuni 12. klassini.

Riiklik majandusuuringute büroo uuris, kuidas Aafrika-Ameerika mehed kasutasid ennetavaid tervishoiuteenuseid, kui neil olid mustanahalised ja mittemustad arstid. Büroo teatas eelmisel aastal, et mustanahalised arstid võivad igal aastal vähendada mustanahaliste meeste südamehaigustest tingitud surmajuhtumeid 16 surmajuhtumi võrra 100 000 inimese kohta . See vähendaks mustade ja valgete meeste vahelist lõhet 19 protsenti.

Mustanahalised arstid "toovad kultuurilist mõistmist oma kogukonna tausta tõttu," ütleb Graham. "Patsiendi ja arsti suhetes on suhtelisus oluline."

Kaastöö: Shari Rudavsky, Indianapolise täht

Kaks nädalat tagasi teatati Maricopa maakonnas 10 427 kinnitatud COVID-19 juhtumist; teisipäeval teatati 20 670 juhtumist.

Arizona teatas teisipäeval rekordiliselt kõrgest 2392 uuest COVID-19 juhtumist, haiglad teatasid ka rekordilisest patsientidest.

"Pärast Arizona majanduse taasavamist on meie terviserisk drastiliselt suurenenud… paljud arizonlased usuvad, et midagi on muutunud ja normaalse elu jätkamine on nüüd kuidagi ohutu," kirjutasid tervishoiutöötajad esmaspäevases kirjas.

"Kahjuks on see tõest kaugel."

Ta kutsus riiki üles jõustama suurtele kogunemistele piiranguid, nõudma avalikes kohtades maskide kandmist, julgustama suuremat kaugtöö kasutamist ning suurendama testimist ja kontaktide jälgimist.

Rohkem kui 150 naisarsti kirjutasid alla teisele pühapäeval saadetud kirjale, mis kutsus laiemalt kogukonna ja osariigi juhte.

Ta väljendas muret COVID-19 juhtumite "kiire tõusu" pärast Arizonas, väites, et "elu, nagu me kunagi teadsime, peab seda määramata ajaks muutuma, et tagada kogukonna kaasliikmete turvalisus, kaitsta meie kõige haavatavamaid elanikke ja et vähendada pinget meie tervishoiusüsteemile."

Selles nõuti üle 2-aastastele isikutele üleriigilist maski mandaati avalikes kohtades, sealhulgas kontorites, kauplustes, koolides ja spordisaalides. Kirjas kutsutakse koju jääma neid, kes ei saa astma või muude tervisehäirete tõttu maske kanda.

Meditsiinitöötajad saatsid kolmanda kirja Duceyle ja Arizona tervishoiuteenuste osakonna direktorile dr Cara Christile täpselt kuu aega pärast Arizona kojujäämise korralduse aegumist.

Mida ütles kuberneri pressiesindaja

Teisipäeval kirjade kohta küsitud Ducey pressiesindaja Patrick Ptak julgustas arizonlasi avalikus kohas maske kandma. Kuid ta vältis küsimusi nende nõudmise kohta – strateegia, mida on juba rakendatud Delaware’is, Marylandis, Massachusettsis ja New Yorgis.

Duceyt koos osariigi tervishoiudirektoriga näeb harva maski kandmas.

Selle asemel, et rakendada üleriigilist poliitikat, ütles Ptak, et kuberneri kantselei suurendab oma jõupingutusi avalikkuse harimiseks COVID-19 ettevaatusabinõude kohta, jätkab haiguse testimise kiirendamist, laiendab kontaktide jälgimist kogu osariigis ja töötab selle nimel, et tagada piisav arv haiglaid. mahutavus.

Kuberneri mais välja antud korraldus takistab linnadel ja maakondadel oma mandaate kehtestamast.

"Meie mure ei olnud ainult kodanike pärast. Ei keskenduta piisavalt sellele, milline on selle mõju meie tervishoiusüsteemile ja eriti meie teenusepakkujatele," ütles ta. "Ainuüksi USA-s on lõpuks 600 tervishoiutöötajate surmajuhtumit. See on uskumatult pingeline, see on südantlõhestav, ma kuulen mitmelt eesliinil olevalt teenusepakkujalt kõhedust tekitavaid kontosid."

Ta ütles, et kuigi Arizona haiglad võivad laieneda hädaolukorras, ei saa inimesed alati aru, et piisava hulga ventilaatorite olemasolu ei ole sama, mis piisavalt kvalifitseeritud personali olemasolu.

Scottsdale’i pensionil olev arst dr Susan Hughes ütles, et ta toimetas isiklikult kolmanda kirja Christile ja Ducey kontorisse teisipäeva hommikul. Kui ta Kristuse kontorisse jõudis, kandsid Christ ja tema abiline maske, ütles ta.

Hughes ütles, et ta ei näinud Duceyt, kui too kirja tema kontorisse toimetas.

Kui kirjal oli kättetoimetamise ajal 688 allkirja, siis teisipäeva pärastlõunaks oli see arv kasvanud 750-ni, ütles Hughes.

Võtke ühendust tervishoiureporteri Stephanie Innesiga aadressil Stephanie.Innes@gannett.com või numbril 602-444-8369. Jälgi teda Twitteris @stephanieinnes

Toetage kohalikku ajakirjandust. Liituge saidiga azcentral.com juba täna.

Arizona suurim haiglasüsteem hoiatas viimase nädala jooksul, et selle intensiivraviosakonnad täituvad, ventilaatorite kasutamine on tõusuteel ja kehavälise membraaniga hapnikuga varustamise võimsus on saavutatud.

"Oleme viimase kahe nädala jooksul näinud Arizonas COVID-19 juhtumite pidevat tõusu," säutsus Banner Health esmaspäeval. "See suundumus on meie jaoks murettekitav ja korrelatsioonis ka juhtumite arvu suurenemisega, mida näeme meie haigla intensiivraviosakondades."

Riigi tervishoiudirektor saatis 6. juunil haiglatele kirja, milles kutsus neid üles oma hädaabiplaanid "täielikult aktiveerima".

Kuid kuberner Doug Ducey ja Arizona tervishoiuteenuste osakonna direktor dr Cara Christ ütlesid eelmisel nädalal, et haigusjuhtude arvu suurenemist on oodata, kuna Arizona alustas taasavamist.

Ducey büroo on korduvalt viidanud testimise suurenemisele kui juhtumite arvu suurenemise põhjuseks.

Arizona ülikooli nakkushaiguste epidemioloog dr Kacey Ernst ütles, et kõik märgid näivad viitavat haiguse leviku suurenemisele. Ta ütles, et suurenenud testimine võib selgitada juhtude sagenemist, kuid mitte suurenenud haiglaravi. Ta ütles, et Arizona kasvab rohkem kui teistes osariikides.

Olukord on "väga murettekitav", ütles ta.

"Kui jätkame sellel trajektooril ja see ei ole tingitud ainult ühest või kahest lokaalsest haiguspuhangust, peame võib-olla valmistuma meetmete suurendamiseks," ütles Ernst meilis. "ADHS-i direktor on teatanud, et kõik haiglad peaksid oma hädaabiplaanid aktiveerima. See peaks meile kõigile midagi ütlema.

Ducey pressiesindaja Patrick Ptak ütles, et kuberneri kantselei teeb koostööd rahvatervise ametnike ja kogukonna juhtidega, et anda rohkem juhiseid taasavamiseks, "tagamaks, et ettevõtted pöörduksid tagasi targemana ja töötaksid leviku leevendamise nimel."

Contents

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

There is no form with title: "SEOWP: MailChimp Subscribe Form – Vertical". Select a new form title if you rename it.

More from our blog

See all posts