Iniciatívu nemocnice priateľskej k deťom podporili USA
►ČÍTAJTE VIAC: Pripravte sa: Jarné alergie sú takmer tu
►VIAC OD CJ: 98 ihiel nájdených v Metro Corrections
Oblasť Louisville sa radí na 150 pre fyzické, čo je zlepšenie oproti 171 v roku 2015. Tento prvok zahŕňa veci ako chronické stavy, šťastie, stres a obezitu, povedal Frankle.
Táto oblasť získala „pôsobivé“ hodnotenie 54 – v porovnaní so 120 v roku 2015 – vo finančnej kategórii, poznamenal Frankle. Tento prvok zahŕňa veci, ako je dostatok peňazí na to, aby ste mohli robiť všetko, čo chcete, či ste sa v poslednom čase obávali o peniaze a ako sa cítite o svojej životnej úrovni.
Ďalším svetlým bodom bola kategória Účel, kde sa Louisville umiestnil na 80. mieste zo 116. Týka sa to vecí, ako je to, že vo vašom živote existuje vodca, ktorý vás nadchne pre budúcnosť a že máte radi to, čo robíte každý deň, povedal Frankle.
Fischer poznamenal: "Sme mesto na vzostupe a je pekné byť za túto prácu uznaný."
Nepohodlie v kĺboch môže byť minulosťou. Vyskúšajte náš doplnok dostupný na https://hondrostrong-website.com/ a prijmite budúcnosť bez bolesti.
Reportérku Darlu Carterovú môžete kontaktovať na čísle (502) 582-7068 alebo dcarter@courier-journal.com.
►NA CESTÁCH? Stiahnite si aplikáciu CJ pre iPhone, Android a iPad
►SLEDUJTE NÁS: Pozrite si najnovšie odporúčané video na YouTube
Bábätká „majú osobnosť a predtým, ako sa vrátite do hektického sveta, je pekné mať chvíľu pokoja,“ povedal Todd, pacient z University of Louisville Center for Women & Infants v nemocnici U of L Hospital. hodinu len na ňu zízala a ona hľadela späť na mňa a učila sa jej výrazy tváre a podobné veci."
Umožnenie matkám a bábätkám, aby mohli spolu bývať, je jedným z 10 krokov, ktoré dodržiavajú nemocnice a pôrodné zariadenia „priateľské k deťom“.
Centrum pre ženy a dojčatá tento rok udelilo označenie Baby-Friendly USA , akreditačný orgán pre US Baby-Friendly Hospital Initiative. Ženská a detská nemocnica Norton je jediným ďalším zariadením v Louisville s týmto označením.
Účelom je „podporiť mamičky, aby mohli dojčiť, najmä keď chcú, a poskytnúť informácie mamičkám, ktoré toho o dojčení veľa nevedia, a povzbudiť ich, aby to aspoň skúsili, kým sú tu nemocnici,“ povedala Shannon Perez, certifikovaná laktačná poradkyňa v centre.
Ale vyhľadávané označenie – ktoré má viac ako 400 amerických nemocníc a pôrodných centier – sa minulý rok dostalo pod paľbu niektorých lekárov z Nového Anglicka, ktorí sa pýtali, či prísne dodržiavanie pokynov pre deti môže byť pre deti riskantné a viesť k nebezpečným praktikám spánku. v nemocnici a mimo nej. Medzi aspekty, ktoré vzbudzovali obavy, patrili zakázané alebo odrádzané cumlíky a kontakt koža na kožu medzi matkami a bábätkami v čase, keď nemusí byť žiadne monitorovanie.
"Bohužiaľ, teraz sa objavujú dôkazy, že úplné dodržiavanie 10 krokov iniciatívy môže neúmyselne podporovať potenciálne nebezpečné praktiky a/alebo mať kontraproduktívne výsledky," povedal Dr. Joel L. Bass z Newton-Wellesley Hospital v Massachusetts a jeho spolupracovníci. napísali autori.
V januári 87 percent čerstvých mamičiek v centre začalo dojčiť v čase, keď boli prepustené, a 56 percent čerstvých mamičiek sa spoliehalo na dojčenie výlučne na výživu svojho dieťaťa.
Americká pediatrická akadémia odporúča dojčiť do prvého roku života, pričom dieťa je približne prvých šesť mesiacov dojčené výlučne (bez umelého mlieka). Mnohé matky však prestali dojčiť pre nedostatok podpory alebo iné problémy.
S cieľom pomôcť získať označenie vhodné pre deti boli v Centre pre ženy a dojčatá vyvinuté zásady, ktoré majú pomôcť riadiť správanie zamestnancov, a zamestnanci dostali nástroje na vzdelávanie mamičiek a detí o výhodách dojčenia, povedal Eckert. Bola zriadená aj pracovná skupina pre deti, vrátane členov komunity.
Perez povedal, že ženy, ktoré chceli dojčiť, nedostávali od nemocníc vždy potrebnú podporu: „Sestra by povedala: ,Vaše dieťa je hladné; nakŕmme ho umelou výživou.“ „Vaše dieťa potrebuje hodnotenie; zoberme ho do škôlky.“ Mama a dieťa by boli oddelení. Dieťa by dostalo cumlík. Dieťa by dostalo umelé mlieko. To všetko boli len kultúrne veci v nemocniciach, ktoré robila každá nemocnica, ale nič z toho nepodporovalo dojčenie.“
Bábätká v Centre pre ženy a dojčatá sú umiestnené tesne po narodení so svojimi matkami (a niekedy aj otcami) koža na kožu ako súčasť toho, čo sa niekedy nazýva klokanková starostlivosť.
"Štúdie ukazujú, že ak priložíte deti koža na kožu, dostanú sa k prsiam," povedal Perez. Pokiaľ sú mama a dieťa v poriadku, „zostanú tam, kým deti nedokončia prvé kŕmenie. … Tiež ich povzbudzujeme, aby si deti počas pobytu v nemocnici dávali koža na kožu.“
►ČÍTAJTE VIAC: Črepy skla v jablkovom pyré Trader Joe?
‘NEZAMYŠLENÉ NÁSLEDKY’
Iniciatíva nemocníc priateľských k deťom bola propagovaná americkými centrami pre kontrolu a prevenciu chorôb a bola zaznamenaná v správe generálneho chirurga z roku 2011 o opatreniach, ktoré môžu komunity podniknúť na podporu dojčiacich matiek.
Ale kritický stĺpec v časopise JAMA Pediatrics v októbri minulého roka poukázal na niektoré potenciálne bezpečnostné riziká vrátane správ o náhlom neočakávanom postnatálnom kolapse a náhlej neočakávanej smrti.
V stĺpci nazvanom „Neúmyselné dôsledky súčasných iniciatív v oblasti dojčenia“ sa uvádza, že „publikácia Americkej akadémie pediatrie zistila, že v amerických nemocniciach sa objavili súdne spory pripisované neočakávanej zástave dýchania u zjavne zdravých novorodencov počas včasnej starostlivosti „koža na kožu“ a varovala, že táto prax musí byť v rovnováhe s potrebou zaviesť postupy bezpečného spánku s monitorovaním dojčiat počas starostlivosti koža na kožu, pokiaľ sa neuskutoční priame pozorovanie.
Ďalším bezpečnostným problémom, ktorý vzniesli lekári z Nového Anglicka, je, že „príliš prísne naliehanie“ na exkluzivitu dojčenia a 24-hodinový pokoj by mohlo viesť k „potenciálne vyčerpanej alebo utlmenej matke po pôrode, ktorá by bola presvedčená, aby kŕmila svoje dieťa, keď je cez noc v posteli. nie je fyzicky schopný urobiť to bezpečne. Môže to viesť k polohe na bruchu (tvárou nadol) a spoločnému spánku na mäkkom teplom povrchu, čo je v priamom rozpore s odporúčaniami Národného inštitútu zdravia pre bezpečný spánok. Existuje tiež možnosť, že praktiky nebezpečného spánku modelované v nemocnici môžu pokračovať aj doma.“
Eckert však poznamenal, že Centrum pre ženy a dojčatá robí hodinové zaokrúhľovanie cez noc a dohliada na problémy s bezpečným spánkom. Povedala, že dieťa má spať samo v kočíku.
„Nenabádame mamu, aby spala so svojím dieťaťom tu v nemocnici," povedala. „To neodporúčame."
Rubrika tiež namietala proti matkám v nemocniciach priateľských k bábätkám, ktoré boli „opakovane poučené“, že cumlíky môžu brániť rozvoju optimálneho dojčenia, aj keď sa zdá, že cumlíky majú bezpečnostné výhody.
Politické vyhlásenie Americkej akadémie pediatrov z roku 2016 o praktikách bezpečného spánku uvádza, že „štúdie uvádzajú ochranný účinok cumlíkov na výskyt SIDS (Sudden Infant Death Syndrome). Vo vyhlásení sa však tiež uvádza: „Pre dojčené deti by sa malo zavedenie cumlíka odložiť, kým sa dojčenie pevne neupevní. Dojčatá, ktoré nie sú priamo dojčené, môžu začať používať cumlík hneď, ako si to želajú.“
Vo vyhlásení sa uvádza, že dojčenie je tiež spojené so zníženým rizikom SIDS.
"Vieme, že dojčenie je také dôležité pre zdravie našich detí", ako aj zdravia komunity, povedal Perez. "Ovplyvňuje ich životy nielen z hľadiska fyzického, ale aj emocionálneho."
V centre sú k dispozícii laktačné poradkyne, ktoré rodičom odpovedia na otázky týkajúce sa dojčenia a pomôžu im prekonať prípadné problémy počas pobytu v nemocnici alebo po ňom.
"Máme mamičky, ktoré naozaj chcú dojčiť a jednoducho sa im netvorí mlieko," povedal Perez. "Ale aspoň vedia, že tomu dali to najlepšie, čo mohli; mali všetku podporu, ktorú mohli potrebovať; a nechodia domov s tým, že mi tá nemocnica podstrčila vzorec." "
Reportérku Darlu Carterovú môžete kontaktovať na čísle (502) 582-7068 alebo dcarter@courier-journal.com.
Uč sa viac
Viac informácií o dojčení nájdete na medlineplus.gov/breastfeeding.html . Ak potrebujete pomoc pri laktácii, zavolajte do Centra pre ženy a dojčatá, 502-562-6081.
10 krokov k úspešnému dojčeniu
1. Mať písomnú politiku dojčenia, ktorá sa bežne oznamuje celému zdravotníckemu personálu.
2. Vyškoliť všetkých zdravotníckych pracovníkov v zručnostiach potrebných na implementáciu tejto politiky.
3. Informujte všetky tehotné ženy o výhodách a manažmente dojčenia.
4. Pomôžte matkám začať dojčenie do jednej hodiny po pôrode.
5. Ukážte matkám, ako dojčiť a ako udržať laktáciu, aj keď sú oddelené od svojich dojčiat.
6. Nedávajte dojčatám žiadne jedlo ani nápoje okrem materského mlieka, pokiaľ to nie je z lekárskeho hľadiska indikované.
7. Cvičte rooming in – umožnite matkám a dojčatám zostať spolu 24 hodín denne.
8. Podporujte dojčenie na požiadanie.
9. Dojčiacim deťom nedávajte cumlíky ani umelé cumlíky.
10. Podporte zakladanie skupín na podporu dojčenia a odkazujte na ne matky pri prepustení z nemocnice alebo pôrodného centra.
- Geneticky zmenené myši sú vystavené pseudo-koronavírusu v závode o vakcínu a liečbu
- Počet úmrtí na koronavírus v Číne stúpol v stredu o 23 % vďaka novej metóde počítania, teraz na 1 367 na celom svete
- Úrady oznámili, že 22 z 23 potenciálnych prípadov koronavírusu v New Yorku má zatiaľ negatívne výsledky testov
TARRYTOWN – Vedci vyzbrojení geneticky upravenými myšami v New Yorku by mohli byť tajnou zbraňou na porazenie smrtiaceho koronavírusu šíriaceho sa po celom svete.
Myši navrhnuté tak, aby napodobňovali ľudský imunitný systém, sú vystavené pseudo koronavírusu v nádeji, že produkujú protilátky, ktoré blokujú a liečia skutočnú infekčnú chorobu, ktorá zabila viac ako 1300 ľudí a ochorela najmenej 60 000, väčšinou v Číne.
Futuristické experimenty prebiehajú v Regenerone, biotechnologickom gigante v okrese Westchester, ktorý je súčasťou medzinárodného závodu o nájdenie rýchlej diagnostiky, vakcíny a účinnej liečby nového koronavírusu, ktorý sa teraz nazýva Covid-19.
Svet ďaleko od epicentra ohniska v čínskom Wu-chane sa vedci tento týždeň hrbili nad mikroskopmi a Petriho miskami v laboratóriách v rozľahlom areáli Regeneron v kopcoch Tarrytown s výhľadom na rieku Hudson, severne od mesta New York.
Metodická práca mapovania genetických kódov, pestovania buniek a prípravy protilátok sa rozvinula uprostred karantény výletných lodí, zákazov cestovania a rastúcich obáv z pandémie.
Napriek tomu Christos Kyratsous, ktorý vedie projekt Regeneron, opísal sľubný výhľad pre naliehavý tlak na obmedzenie utrpenia koronavírusom a podobnými epidémiami v budúcnosti.
"Náš svet je prepojený a je veľmi, veľmi jednoduché šíriť infekciu veľmi, veľmi rýchlo," povedal Kyratsous, viceprezident pre infekčné choroby a technológiu vírusových vektorov.
„Takže tým, že budete lepšie pripravení a pokúsite sa vytvoriť široké protilátky proti koronavírusom, nielen tomuto novému koronavírusu, umožní vám to byť pripravený na budúcu epidémiu, aby ste mohli reagovať ešte rýchlejšie,“ dodal.
Ako mohli humanizované myši bojovať proti koronavírusu, ohniskám
Pokiaľ ide o výrobu drog, Kyratsous, štíhly a energický grécky prisťahovalec, ktorý pracuje v Regenerone od roku 2011, rád považuje geneticky zmenené myši za „mikroľudí“.
"Presne to je dôvod, prečo myš vyrába veľmi pekné lieky," povedal. Lieky "ľudia tolerujú, pretože sú na nerozoznanie od akejkoľvek inej protilátky, ktorú by sme si normálne vytvorili proti infekcii."
Čo tiež robí myši takými dôležitými pri vypuknutí vojen je, že eliminujú potrebu nájsť preživších v skutočnom svete. To je kľúčom k tomu, aby sa laboratórne testovanie začalo skôr a aby sa vytvorili protilátky na testovanie proti vírusu.
Okrem toho, Regeneron, podobne ako iné farmaceutické spoločnosti, môže urýchliť reakciu na prepuknutie choroby získaním vlastného pseudovírusu vyrobeného v laboratóriu, keď bude k dispozícii genetická sekvencia.
Contents
About us and this blog
We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.
Request a free quote
We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.
Subscribe to our newsletter!
More from our blog
See all postsWarning: Trying to access array offset on value of type bool in H:\root\home\techintro-001\www\techintrosolutions\wp-content\plugins\live-composer-page-builder\modules\posts\module.php on line 3262
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in H:\root\home\techintro-001\www\techintrosolutions\wp-content\plugins\live-composer-page-builder\modules\posts\module.php on line 3262
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in H:\root\home\techintro-001\www\techintrosolutions\wp-content\plugins\live-composer-page-builder\modules\posts\module.php on line 3262
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in H:\root\home\techintro-001\www\techintrosolutions\wp-content\plugins\live-composer-page-builder\modules\posts\module.php on line 3262
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in H:\root\home\techintro-001\www\techintrosolutions\wp-content\plugins\live-composer-page-builder\modules\posts\module.php on line 3262
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in H:\root\home\techintro-001\www\techintrosolutions\wp-content\plugins\live-composer-page-builder\modules\posts\module.php on line 3262
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in H:\root\home\techintro-001\www\techintrosolutions\wp-content\plugins\live-composer-page-builder\modules\posts\module.php on line 3262
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in H:\root\home\techintro-001\www\techintrosolutions\wp-content\plugins\live-composer-page-builder\modules\posts\module.php on line 3262
Recent Posts
- Казино Spark – Акции и бонусы казино, игровые бесплатно в слоты December 5, 2023
- 1Win на деньги – Выигрывайте здесь, зеркало официальный сайт December 5, 2023
- Казино Кент с онлайн бонусами — Казино бонусы, автоматы бонусы December 5, 2023